חזון החברה

לאפשר ללקוחתנו חווית קניה בטוחה ונוחה תוך שמירה על חסיון פרטי הלקוח ושיפור מתמשך בכל מחלקות החברה לשביעות רצונם המלאה של קהל לקוחותינו ובדגש על ערכי החברה .

 
ערכי החברה

 

פרופיל חברה מקוצר 


הרכב החברה

חברת קופי בנויה ממספר רחב של מחלקות על מנת להעניק לך הלקוח את חווית הקניה הטובה ביותר.

מרכז שירות ללקוח ומערך הזמנות מהמתקדמים והמקצועיים בארץ!

המוקדנים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות מיוחדות, על מנת להעניק לך את השירות הטוב ביותר. תוך שימת דגש על מענה טלפוני מהיר ומקצועי לכל עניין וצורך. המוקדנים במחלקות השונות, יתנו לך מידע מפורט על כל מוצר מתוך היכרות מעמיקה ויסודית של הנתונים הטכניים והתכונות של המוצרים השונים. על מנת להעניק ללקוחותינו את מירב האינפורמציה אנו מוודאים שכל נציג מכיר לעומק את מגוון המוצרים שלנו, ומעבר לנתוניו הטכניים יודע גם בדיוק על כל יתרונותיו הרבים ולכן האינפורמציה המועברת ללקוחותינו הנה אמתית ונכונה!

איכות מוצרים גבוהה ובלתי מתפשרת!

חברתנו מקיימת פורום מוצרים שבועי וכל מוצר חדש בטרם שיווקו עובר בקרת איכות. מחלקת הרכש שלנו, דואגת לאתר יצרנים וספקים איכותיים ואמינים בארץ ובעולם על מנת להשיג את המוצרים הטובים ביותר. התוצאה - שפע של לקוחות מרוצים הן מאיכות והן מפונקציונליות  המוצרים אותם הם מקבלים עד הבית .


מבצעים ומוצרים חדשים וחדשניים. 

אנו בקופי עמלים רבות על מנת להביא אליך את ההצעות הטובות ביותר במחיר המשתלם ביותר. לצורך כך, אנו מייבאים ישירות את רוב המוצרים בכמויות גדולות ומוכרים ישירות לצרכן ללא פערי תיווך, זאת כדי להבטיח כי המחירים שלנו יהיו המשתלמים ביותר עבורכם.

הקמנו צוותי ניטור מיוחדים בארץ ובעולם על מנת לאתר ולהביא ישירות אליכם את הלהיטים הגדולים ביותר.

אנו משתדלים להחליף את ההיצע בקטלוגים השונים ולהבטיח שלל רב של אטרקציות חדשות בכל מהדורה ומהדורה. בנוסף, אנו בקופי דואגים לספק ללקוחותינו שלל מבצעים והנחות מיוחדות באופן שוטף, גם במסגרת מועדוני הלקוחות המיוחדים שלנו וגם ללקוחות מזדמנים.