תפריט
Your Cart

תה

 

 

כל שקיק תה הוא מסע לגן עדן אקזוטי.  הסיפור של סרמוני תה מתחיל כסיפור של הרפתקנים בדרך התבלינים העתיקההוא סיפור על מסעות של שנים רבות בדרכים מרתקות בגן העדן האקזוטי של המזרח הרחוקהמגיעים אליכם לספל התה.  זהו סיפור התשוקה של משפחה אחתמשפחת שורהמגישה לכם מגוון תערובות מופלאות עם ריחות תבליןטעמי פרחים וארומות של עלים צופני סודהמתכנסים יחד בשלמות מדויקת לכדי שקיק קטן של תה משובח.  סרמוני תהשהוקמה ב- 2003, הגדירה מחדש את שוק התה הישראלי בכך שהציגה תה מעלים שלמיםארוז במארזים שובי-עין ומעוצבים להפליאכיום סרמוני משווקת את מוצריה בתפוצה עולמית כדי לאפשר ללקוחות נוספים בעולם ליהנות מתה פרימיום משובח.  לאחר שנים של מסעות החליטו בני הזוג להקים חברה קטנה שתספר את סיפורי מסעותיהם בעולםמסעות שבהם הם אוספים בקפידה את מרכיבי התה המובחרים ביותר מגני התה הטובים בעולםכדי לרקוח מגוון מקורי ומסקרן של תערובות תה בטעמים מופלאים וייחודיים.  כל שקיק תה סרמוני הוא מסע לגן עדן אקזוטישבו מתגלה שתיית התה כחוויה חושית ומשכרתהמעוררת ערגה לעולמות המזרח הרחוקעל טעמיו,ניחוחותיו.  סרמוני למעשה הגדירה מחדש את שוק התה הישראלי בכך שהציגה לראשונה את עלי התה השלמיםעטופים בעיצובים מצודדיםהיא העניקה פרשנות עדכנית לתרבות התה המסורתיתמתוך הכרה בחשיבות הנודעת לטקסיות שבהגשה תה כחלק בלתי נפרד מהחוויה.  כיוםסרמוני מתרחבת לשווקים בינלאומיים כדי לאפשר ללקוחות בכל רחבי העולם ליהנות מחוויית תה משובחת במיוחד.

 

אודות סרמוני תה

נקודת המפגש בין רומנטיקה לאקזוטיקה.

סרמוני היא חברת תה פרימיום קטנה ואיכותית בבעלות משפחתיתאשר הוקמה מתוך תשוקה עזה לתההחברה הצליחה ללכד סביבה שורה של אנשי מקצוע מומחים בתחום התה מכל רחבי העולםוהיא ממקדת את מיטב משאביה ומאמציה ביצירת תערובות התה הטובות והמשובחות ביותר עבורכם.

 צורת ההגשה והאריזות האלגנטיות של התערובות מחזירות למשקה את ערכיו הרומנטיים ומעניקות להגשה המסורתית והטקסית חשיבות רבה ופרשנות עכשוויות

המוצרים שלנו

תה סרמוני מציע מגוון מוצרי תה למגזר העסקיובכלל זה לקמעונאיםלעסקים בתחום מלונאותמזון והסעדה.

·         קוביות מיני

·         שקיקי פירמידות תה

·         תערובות תה בתפזורת

·         שקיות תה קלאסיות

טעמים מיוחדים במגוון הטעמים במארז

צאי הודי גינגר אפרסק ארל גריי אינגליש ברקפסט נענע מרוקאית

ירוק לימונית פירות יער מנטה פרחי קמומיל לימונית ולואיזה

·         תה ירוק סנצ’ה תה ירוק יסמין

Model: 0010045
Tea Gift Collection Springהמארז כולל 12 תערובות וחליטות תה משובחות במגוון טעמים, הארוזות ב“קוביות מיני“ מעוצבות ייחודיות לסרמוני. מתנה מרשימה ומפנקת כאחד.שליחות עם שליח 35 ש''ח 7 ימי עסקיםניתן לרכוש כמתנה מפנקת   ..
₪49
Model: LOVE
מארז תה גורמה   CEREMONI            LOVEמכיל: קנקן זכוכית סרמוני 400 מ“ל, 3 יח‘ תפזורות שי, חולטן רשת סרמונימגיע באריזת מתנה משלוח:35 ש''ח 7 ימי עסקים..
₪149
Model: CEREMONI TEA TIME
 מארז תה גורמה   CEREMONI           TEA TIMEמכיל: קנקן קרמיקה סרמוני 400 מ“ל, 2 יח‘ מארז שי 5 קוביות מיני, 2 מארזי פירמידה (20 שקיקים במארז)מגיע באריזת מתנה משלוח:35 ש''ח 7 ימי עסקים..
₪169
Model: 0010039
 שקית תפזורת תה ירוק סנצ׳ה שקית תפזורת תה ירוק סנצ׳הניתן להשיג תה ירוק סנצ׳ה בתפזורת ארוזה בצלופן וקשורה בסרטמשקל שקית 60 גר׳שליחות עם שליח 35 ש''ח 7 ימי עסקיםניתן לרכוש כמתנה מפנקת ..
₪14
Model: Jacobs caffe
10 שרוולים של 10 קפסולות4 סוגי טעמים לבחירה: 1.ריסטרטו-ג'ייקובס ריסטרטו הינו תוצאה מרשימה מתערובת אלגנטית של רובוסטה וטעמים מורכבים של ערביקה. חוויית טעם אינטנסיבית עם קרמה גבוהה.טעמים: עוצמתי - מורכב.עוצמה: 12 2.אינטנסו-ג'ייקובס אינטנסו משלב את הטעם המתובל של ה..
₪129
100 קפסולות קפה ג'ו בטעמים לבחירה וגם כוס טרמית מתנה -תואמות Nespresso משלוח חינם 100 קפסולות קפה ג'ו בטעמים לבחירה וגם כוס טרמית מתנה -תואמות Nespresso משלוח חינם
משלוח חינם מלאי מוגבל -מהרו
יצרן: CAFFE JOE Model: 100 קפסולות ג'ו בטעמים
משלוח:חינם  7 ימי עסקים לכל שאלה ניתן להתקשר למוקד המכירות :*5874תיאור על כל קפסולה:קפסולות קובה:המהפכה הקובנית כבר כאן!קפה ג’ו משיקה לראשונה בישראל קפסולות קפה קובני אמיתי. הטעם הקאריבי המשובח של תערובת “קובה”, נרקח מפולי ערביקה משובחים מזן Cuba Serrano Lavado..
₪129 ₪159
Model: caffe lor
10 טעמים לבחירה: 1.ONYX L'OR אספרסו אוניקס הינו מזמור למהות האולטימטיבית של אספרסו: פולי ערביקה ורובוסטה מובחרים, שנקלו בקלייה כהה ונטחנו טחינה עדינה, מגלים תערובת תבלינית, מודגשת בנגיעה נהדרת של קקאו מריר, החושפת את האופי החזק ביותר של האספרסו.טעמים: עוצמתי - תבליני - מריר..
₪149
Model: 0010004
Celebrateמארז תה יוקרתי ביותר לחגיגת התה האידאליתהרשה לעצמך להתפנק עם מארז מפואר זה. המארז מכיל את כל מה שתזדקק לו - משלב ההכנה ועד שלב ההגשההמארז המושלם לאירוח מושלםמכיל: קנקן קרמיקה, חולטן תה, מגש עץ מהודר עם 48 קוביות מיני בטעמים שונים, 3 תפזורות מתנה בטעמים שונים.מגוון הטעמים..
₪285
Model: 0010000
Discover מארז תה למתחילים גלה את עולם התה עם מתנה מקסימה זו פנק את עצמך או את יקירך וגלה טעמים חדשים ודרכים שונות להכין את החליטה שלך מכיל: מאג זכוכית, חולטן "מר תה" משעשע,  5 קוביות מיני 2, קופסת פירמידה    - 2, תפזורת מתנה ..
₪149
Model: 0010002
Journeyצא למסע תרבויות מסביב לעולם עם מארז התה הייחודי שלנו.מארז מתנה זה יספק לך את כל הנדרש לטעימות תה וחליטות צמחים מ- 4 קצוות העולם.מכיל: קנקן זכוכית עם חולטן מובנה, מארז 20 קוביות מיני במגוון טעמים, קופסת פירמידה , 3 תפזורות מתנה במגוון טעמים לבחירתך...
₪230
Model: 0010003
Tea Gift Collectionהמארז כולל 12 תערובות וחליטות תה משובחות במגוון טעמים, הארוזות ב“קוביות מיני“ מעוצבות ייחודיות לסרמוני. מתנה מרשימה ומפנקת כאחד.תיאור מוצרבמגוון הטעמים במארז צ’אי הודי ג’ינג’ר אפרסק ארל גריי אינגליש ברקפסט נענע מרוקאית ירוק לימונית פירות יער מנטה פרחי קמומיל לימונית ול..
₪75
Model: 0010016
לימונית ולואיזה קוביות מיניתערובת של לימונית ולואיזה התורמת לתחושת רוגע ושלווה.  בעלת ארומה לימונית עדינה.להשיג בכמות של 20 יחידות במארזכל קובייה מכילה שקית תה ממשיתיאור מוצרמשקל השקית: 2 גרםמשך ההשריה: 4-5 דקותטמפרטורת המים: 100 מעלות צלזיוסהצעת הגשה: עם סוכררכיבים: לימונית, לואיזה ורבנה..
₪55
Model: 0010016
לימונית ולואיזה קוביות מיניתערובת של לימונית ולואיזה התורמת לתחושת רוגע ושלווה.  בעלת ארומה לימונית עדינה.להשיג בכמות של 20 יחידות במארזכל קובייה מכילה שקית תה ממשיתיאור מוצרמשקל השקית: 2 גרםמשך ההשריה: 4-5 דקותטמפרטורת המים: 100 מעלות צלזיוסהצעת הגשה: עם סוכררכיבים: לימונית, לואיזה ורבנה..
₪55
Model: 0010038
לימונית ולואיזה שקיקי תהתערובת צמחית מרגיעה של לימונית ולואיזהלהשיג במארז של 25 שקיקי תהללא קפאיןתיאור מוצררכיבים : לימונית, לואיזהשליחות עם שליח 35 ש''ח 7 ימי עסקיםניתן לרכוש כמתנה מפנקת ..
₪16
Model: 0010036
לימונענע שקיקי תהתערובת זו של לימון ונענע מחדשת את הכוחות היא נטולת קפאין, ודרך מעולה לסיים ארוחה טובה או למצוא רגע של שקט, בכל שעה ביום.להשיג במארז של 25 שקיקי תהללא קפאיןתיאור מוצררכיבים: לימונית, נענעשליחות עם שליח 35 ש''ח 7 ימי עסקיםניתן לרכוש כמתנה מפנקת ..
₪16
Model: 0010049
מארז שי 20 קוביות ״אביב״מארז שי המכיל 20 מיני קוביות ייחודיות של סרמוני בחמישה טעמים, 4 קוביות מכל טעם.כולל: אינגליש ברקפסט, תה ירוק נענע, תה ירוק סנצ׳ה, פרחי קמומיל, ולמונית ולואיזהשליחות עם שליח 35 ש''ח 7 ימי עסקיםניתן לרכוש כמתנה מפנקת ..
₪60
מציג 1 כדי 16 של 62 (4 עמודים